top of page

PISIBEEBI UNI

LAPSEOOTEL JA KUNI 3-KUUSE BEEBI VANEMALE
D669576D-2DC0-4922-9399-C50DC120C4BC.jpeg

OLED ÕIGES KOHAS, KUI

>> Soovid algusest peale teadlikult toetada oma beebi und, et vältida uneprobleemide tekkimist, kus võimalik.

>> Sa pole kindel, kas see, kuidas su beebi magab on normaalne ja kas ta saab piisavalt und.

>> Su beebi on tunde üleval ja tal on raskusi uinumisega.

>> Su beebi uinub vaid vankris, rinnal või süles ja soovid talle tutvustada ka muid viise uinumiseks.

>> Soovid luua head eeldused iseseisvaks uinumiseks ja pikemalt magamiseks ajaks, kui ta on selleks valmis.

SAAME TUTTAVAKS

Tere! Mina olen Marianne. Olen lapsevanemaid nõustanud alates 2014. aastast, sellest unenõustajana tegutsenud viimased 4 aastat.

Ma olen natuke teistmoodi unenõustaja, sest ma ei tegele unekooliga, mis eeldab lapse üksi nutma jätmist. Ma ei pea ka piisavalt heaks lahenduseks kõige ära kannatamist. Pean oluliseks seda, et täidetud saaksid nii lapse kui ka vanema vajadused.

Oskan läheneda beebi unele terviklikult, sest lisaks põhjalikule unenõustaja väljaõppele olen läbinud ka imetamisnõustaja, sünnitusjärgse doula õppe ja sadu tunde täiendkoolitusi erinevatel teemadel. Pudeliga toitmisest laste ja täiskasvanute vaimse terviseni.

69FDAC95-518D-4454-8350-1739E3BF416F.jpe

EDULOOD

kliendid räägivad

IMG_1692.jpg
5143EC85-D14F-4D41-B2D6-3D6D51C0FE5B.jpg

MILLEST E-KURSUSEL RÄÄGIME?

Pisibeebi unu (0-3 kuud)

1 MIDA OODATA

Normaalne beebi uni

Unefüsioloogia

Kui uneprobleem on sümptom

Nutt

Vanemate uni

2 HEA UNE PÕHITÕED

Unehügieen

Und toetava ja turvalise keskkonna loomine

Päevarütm

Uinumine ja rutiinid

3 LEVINUD UNEMURED JA IDEED NENDE LAHENDAMISEKS

Muutustest üldiselt

Uinakud - ta ärkab voodisse pannes kohe üles

Lühikesed uinakud ja nende pikendamine

Ööunne minek - ta on õhtul rahutu, tunde süles/rinnal või ärkab tihti

Öised ärkamised - kuidas soodustada pikemalt magamist

Oma voodis uinumise harjutamine

PISIBEEBI UNE E-KURSUS

pisibeebi.png

Piiramata ligipääs. Saad materjali vaadata nii kaua kuni ma seda teda pakun. Olen seda 3+ aastat juba teinud ja plaani lõpetada pole. :)

Nutukooli vaba. Ükski meetod ei sisalda lapse üksi nutma jätmist või kontaktist keeldumist.

Keskkond hoiab järge sinu eest, et ka beebi kõrvalt vaatamine tehtav oleks. Saad ka materjali kerida edasi-tagasi ja uuesti üle vaadata, kui uusi küsimusi tekib.

KAS PISIBEEBI E-KURSUS ON SINU JAOKS ÕIGE?

KLAPIME ILMSELT HÄSTI, KUI

Sulle on oluline oma lapse märguannetele vastata ja sa ei taha teha unekooli, kus pead lapse lühemaks või pikemaks ajaks üksi nutma jätma.

Sulle on oluline, et lähenemine unele oleks kooskõlas tänapäevaste teadmistega lapse arengust, vaimsest tervisest ja kiindumussuhtest.

Sa tahad ise otsustada, mis on teie pere jaoks õige, mitte ei oota, et keegi teine ütleks, kuidas beebi und korraldama pead. Jagan infot, et otsutamisel abiks olla, aga ei tee otsuseid sinu eest.

SEE E-KURSUS EI OLE SINU JAOKS, KUI

Otsid lahendust tervise- või toitmisprobleemile. Räägin sellest, kuidas aru saada, et unemure taga võib olla midagi enamat, aga ei anna põhjalikke soovitusi tervise- või toitmisprobleemide lahendamiseks.

Tunned, et teie olukord on väga erandlik või soovid, et keegi paneks sulle kokku sinu lapsest lähtuva uneplaani.

Soovid suurt muutust, aga sul ei ole aega või energiat, et materjalidega iseseisvalt tööd teha ja õpitut rakendada.

HAKKA E-KURSUST VAATAMA

E-KURSUS PISIBEEBI UNI

0-3 kuud

37€

Hind sisaldab käibemaksu.

Enneta uneprobleeme ja aita oma pisibeebil hästi magada.

PISIBEEBI UNI + BEEBI JA VÄIKELAPSE UNI

0-24 kuud

75€

Hind sisaldab käibemaksu.

Soeta ka e-kursus 4-24 kuud vana beebi ja väikelapse unest, et teaksid, kuidas lapse uinumist ja oskaksid kujundada tema päevarütmi. Ligipääs e-kursusele on ajaliselt piiramata.

hinnakir

EDULOOD

kliendid räägivad

Beebi magama panemine oli enne väga keeruline, sest ta võis tunde rinnal veeta ja ei eristanud ööund teistest uinakutest. Nüüd saab beebi aru, et tal on ka ööuni. Magama panemine läheb ka ladusamalt.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Tundsin, et vajasin täiendust teisele unenõustajale ning paljud soovitasid mulle Marianne unekursuseid. Mulle oli oluline info, et see on normaalne, et beebid teevad unesid, mille pikkus on 40 minutit. Abiks olid ka nipid, et kuidas süles olevat last voodisse magama saada.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Mulle meeldis inimlik suhtumine, tundsin mõistvat toetust. Sain kinnitust, et enamus, mis lapsega toimub on normaalne ning tööriistu, kuidas edasi minna näiteks oma voodisse harjutamisega.

Merilin

Olin hädas beebi unega ja otsisin usaldusväärset infot. Viimasel ajal oli meil probleeme just ööunega. Peale unekursuse vaatamist on olukord parem. Teeme 3 une asemel 4 päevaund ja tundub, et see on öiseid ärkamisi vähendanud.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Väga põhjalik ülevaade vastsündinu unest koos praktiliste nõuannetega. Kõige põhjalikum selleteemaline materjal, mida lugenud olen. Hea, et oli välja toodud ka eakohased normaalsused, mis vanematele ei tundu normaalsused.

Teele

Sinust on nii palju abi olnud. Pea 4kuuseks saav preili magab rohkem kui 2kuune, kui ma veel sinust kuulnud polnud. Arvasin tõesti, et beebi magab kui peab. Ja minu ah-minu-beebi-lihtsalt-ei-maga on saanud magajaks :)

Janne

Väga palju kasulikku infot on selles kursuses. Kuulan veel teist korda üle koos mehega, et ta ka saaks parema pildi.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Kõik info oli terviklik, isegi kui olin varasemalt midagi kuulnud. Osalemine aitas mind rahumeelsemaks teha ning hoogu anda iseseisvama une proovimiseks.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Väga pehme ja paindlik lähenemine erinevalt teistest unekoolitustest, mida olen läbinud.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Maailmas, kus emade tegevused ja arusaamad on pideva luubi ja hukkamõistu all, on ülimalt värskendav kohata inimest, kes päriselt ka tahab aidata ja toetada. Kõik oskavad ju nõu ja nippe tänapäeval jagada, aga toetuse koha pealt on oskused vajaka. See on minul juba teine unekursus siit lehelt ja olen endiselt rahul. Aitäh, et hoolid.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Mulle meeldis sellel kursusel kõige rohkem inimlikkus. Olles kahe lapse ema ja olles kogenud suuri probleeme esimese lapse unega on ilmselgelt suured hirmud teha teise lapse unega taas midagi valesti. See kursus aga on hästi toetav, armas, stressi maandav ja ennekõike inimlik. See kursus aitas mul leida endas rohkem rahu. Ma olen meeletult õnnelik ja tänulik, et leidsin tee just siia! Sa/te teete väga tänuväärset tööd. Aitäh, et oled olemas ja aitäh, et jagad oma teadmisi ka teiste vanematega. Tõesti suur aitäh!

Anonüümseks jääda soovinud klient

See kursus aitas mul taas leida endas rahu ja olla oma lastele parem ema. Beebi unega tuleb palju tegeleda, sest suur osa 24st tunnist on seotud tema unega. Suurem laps tahab oma osa saada jne. See kursus informeeris mind rohkem beebi unest ja tänu sellele on mul nüüd kergem. Saan aega ka suuremale lapsele.

Anonüümseks jääda soovinud klient

bottom of page