D669576D-2DC0-4922-9399-C50DC120C4BC.jpe

Pisibeebi uni

Kursus lapseootel ja kuni 6-kuuse beebi vanematele, kes tahavad uneprobleeme ennetada ja ka neile, kellel juba mõni raskus kätte jõudnud on ja tahavad teada, kuidas beebit ja ennast aidata ning uneprobleeme lahendada.

Sa ei taha lapse unele vastu minna roosade prillidega, sest oled juba näinud või kogenud, et pole see nii lihtne midagi, et paned aga tita voodisse ja Une-Mati tuleb? Või on esimesed raskused juba kätte jõudnud?

Sa ei taha kasutada karme nutukooli meetodeid, aga tahad leida oma perele sobivad tööriistad, et saaksite beebiga rahulikult magada?

Vanavanemate õpetused ja muud "peab"-id ei tundu päris see ja tahad rohkem teada "miks" põhjendusi erinevate lähenemiste taga, et oskaksid valida teile kõige sobivama?

Pole päris kindel, et see, mis teil toimub on okei? Tahad olla valmis ja ennetada uneprobleeme?

SAAME TUTTAVAKS!

Tere! Mina olen Marianne.

Minu esimene laps oli kohutav magaja. Ma peaaegu ei julgenud rohkem lapsi saadagi. Teine magas täitsa hästi, sest raseduse ajal lugesin ma läbi kõik (reaalselt, kümneid) raamatud, mis ma une kohta leidsin. Oleks ma siis veel teadnud kõike seda, mis ma nüüd tean! Sulle olen asja lihtsamaks teinud ja olulisema Pisibeebi unekursusesse pakkinud.

Ma olen natuke teistsugune unenõustaja, sest ma ei tegele unekooliga, mis eeldab lapse üksi nutma jätmist. Pean oluliseks seda, et täidetud saavad nii lapse kui ka vanema vajadused.

 

Oskan läheneda beebi unele terviklikult, sest lisaks põhjalikule unenõustaja väljaõppele olen ka imetamisnõustaja, sünnitusjärgne doula ja läbinud sadu tunde täiendkoolitusi erinevatel teemadel. Pudeliga toitmisest laste ja täiskasvanute vaimse terviseni.

69FDAC95-518D-4454-8350-1739E3BF416F.jpe

MIKS EELISTADA MINU UNEKURSUSEID?

EI PEA OOTAMA

Saad unekursustele ligi kohe peale tasumist ja sa ei pea ootama, millal unenõustajal on vabu aegu pakkuda.

OLED TOETATUD

Iga teema juures on võimalik küsida lisaküsimusi, kui tahad midagi täpsustada või üle küsida enda olukorra kohta.

MUGAVUS

Saad vaadata materjali igal pool, igal ajal, oma tempos. Ei pea kuskile kohale sõitma ega kindlal ajal arvuti taga olema.

700+ ABI SAANUD PERET

2020. aastal suhtles minuga personaalsel nõustamisel või läbi unekursusel osalemise üle 700 pere.

7+ AASTAT KOGEMUST VANEMATE TOETAMISEL

Toetan lapsevanemaid 2014. aastast. Näen une teemasid mitmest küljest, sest lisaks unenõustaja ametile olen ka kogemusnõustaja, imetamisnõustaja, sünnitusjärgne doula ning toetaja lapse kaotuse korral.

3+ AASTAT E-UNEKURSUSTE LÄBI VIIMIST

See versioon unekursustest, mida sa täna näed on mitme aasta pikkuse arendamise ja parendamise tulemus.

UNEKURSUSEL OSALEJATE TAGASISIDE

Beebi magama panemine oli enne väga keeruline, sest ta võis tunde rinnal veeta ja ei eristanud ööund teistest uinakutest. Nüüd saab beebi aru, et tal on ka ööuni. Magama panemine läheb ka ladusamalt.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Tundsin, et vajasin täiendust teisele unenõustajale ning paljud soovitasid mulle Marianne unekursuseid. Mulle oli oluline info, et see on normaalne, et beebid teevad unesid, mille pikkus on 40 minutit. Abiks olid ka nipid, et kuidas süles olevat last voodisse magama saada.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Mulle meeldis inimlik suhtumine, tundsin mõistvat toetust. Sain kinnitust, et enamus, mis lapsega toimub on normaalne ning tööriistu, kuidas edasi minna näiteks oma voodisse harjutamisega.

Merilin

Millest unekursusel juttu tuleb?

Sleepy Baby

Räägime unefüsioloogiast, et saaksid end tunda enesekindlalt, sest tead, mis on beebi une juures normaalne ning oskad ära tunda une müüte.

Räägime sellest, mida erinevas vanuses beebi unest oodata ja kuidas ennetada uneprobleeme, et oskaksid vähendada väsimust ja stressi, sest tead, millal beebi unes keeruline koht on tulemas ning kuidas siis last ja ennast aidata.

Räägime ka vanemaks olemisega kohanemisest ja erinevatest väsimuse tüüpidest, et oskaksid ka ennast väsimuse juures paremini aidata.

Jagan praktiliselt kasutatavaid ideid. Iga beebi on erinev ja peredele sobivad erineva lahendused. Sellepärast püüan võimalikult palju jagada põhjendusi, vastata "miks" küsimustele ning jagada näiteid päris elust, et leiaksid oma "õiged." Pole ühte kindlat lahendust, mis sobib kõigile.

Mine täpset sisukorda lugema.

Vaata unekursust

SOETA LIGIPÄÄS UNEKURSUSELE

- 6 kuud ligipääsu

- ühekordne makse

- täpsustavate küsimuste küsimise võimalus läbi koolituskeskkonna vestlusakna

45€

 

TAGASISIDE

Olin hädas beebi unega ja otsisin usaldusväärset infot. Viimasel ajal oli meil probleeme just ööunega. Peale unekursuse vaatamist on olukord parem. Teeme 3 une asemel 4 päevaund ja tundub, et see on öiseid ärkamisi vähendanud.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Väga põhjalik ülevaade vastsündinu unest koos praktiliste nõuannetega. Kõige põhjalikum selleteemaline materjal, mida lugenud olen. Hea, et oli välja toodud ka eakohased normaalsused, mis vanematele ei tundu normaalsused.

 

Teele

---

Väga palju kasulikku infot on selles kursuses. Kuulan veel teist korda üle koos mehega, et ta ka saaks parema pildi.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Sinust on nii palju abi olnud. Pea 4kuuseks saav preili magab rohkem kui 2kuune, kui ma veel sinust kuulnud polnud. Arvasin tõesti, et beebi magab kui peab. Ja minu ah-minu-beebi-lihtsalt-ei-maga on saanud magajaks :)

 

 

Janne

---

Maailmas, kus emade tegevused ja arusaamad on pideva luubi ja hukkamõistu all, on ülimalt värskendav kohata inimest, kes päriselt ka tahab aidata ja toetada. Kõik oskavad ju nõu ja nippe tänapäeval jagada, aga toetuse koha pealt on oskused vajaka. See on minul juba teine unekursus siit lehelt ja olen endiselt rahul. Aitäh, et hoolid.

Anonüümne

Sisukord

Untitled design-26.png

1 MIDA OODATA BEEBI UNEST ESIMESEL ELUPOOLAASTAL?

1.1 Mis on beebi une juures normaalne? Kui palju und tita vajab?

1.2 Unefüsioloogia

1.3 Miks osad lapsed magavad paremini kui teised?

1.4 Beebi unevajaduse tabel

1.5 Väsimuse märkide tabel

2 BEEBI UNE KUJUNDAMINE

2.1 Uneturvalisus

2.2 Hea une põhitõed

2.3 Soovitused uneprobleemide ennetamiseks: vastsündinu

2.4 Soovitused uneprobleemide ennetamiseks: 1-3kuune beebi

2.5 Soovitused uneprobleemide ennetamiseks: 3-6kuune beebi

2.6 Infoleht: Kas anda beebile lutti?

2.7 Infoleht: Unerutiinid

3 VANEMATE UNI JA VANEMAKS OLEMISEGA KOHANEMINE

3.1 Vanemate une korraldamise ideed

3.2 Mida teha, kui oled kurnatud ja ärritud lapse peale?

3.3 Miks kohvikus käimine ei aita ja mis aitaks?

3.4 50 ideed beebi emale stressi vähendamiseks

3.5 Kuidas aidata ennast ärevuse korral?

3.6 Pinge välja hingamise harjutus

4 MIDA TEHA SIIS KUI...

4.1 Ta ei jää tunde magama

4.2 Ta ärkab voodisse pannes kohe üles

4.3 Kuidas harjutada iseseisvat uinumist?

4.4 Lühikesed päevauned

4.5 Sage ärkamine öösel

 

Korduma kippuvad küsimused

Kust ma tean, et sinu nõuanded minu põhimõtetega kokku käivad?

Üks võimalus on lugeda minu blogi, jälgida mind instagramis, fb-s ja Küsi Külalt grupis. Teiseks võib sind aidata teadmine, et kõik unekursused sisaldavad mitmeid erinevaid soovitusi ja meetodeid vastavalt sellele, millised on erinevate inimeste eelistused ja kui keeruline on teie olukord (kui kiiresti on muutust vaja). Olen leebe ja last austava lähenemisega ning seetõttu enda jaoks välistanud unekooli, mis eeldab lapse üksi nutma jätmist. Pean oluliseks lapse ja vanema unega tegelemisel terviku vaatamist - lapse ja vanema tervis, toitumine, harjumused, temperament, vanus ja areng, teie pere tõekspidamised ja eesmärgid.

Mis siis kui mul tekib mõni küsimus?

Üldiselt on veebikursuste suurimaks miinuseks see, et info on üldine. Loomulik, sest väga raske on panna kokku kursust, mis 100% kõigi inimeste kõigile küsimustele vastaks. Sellepärast on kõigi minu unekursuste juures ka küsimuste küsimise võimalus. Erinevalt veebinarist on sul võimalik ka materjal läbi seedida ja hiljem tagasi tulla ning küsida kui oled hakanud mingit meetodit rakendama ja küsimus tekib hiljem. Beebid pole robotid, kõik on erinevad, reageerivad erinevatele meetoditele erinevalt ja vastan hea meelega küsimustele just sinu lapse kohta. Küsimusi saad küsima tulla poole aasta jooksul.

Kui kaua saan materjalidele ligi?

Kursuseid on võimalik vaadata 180 päeva jooksul, kerida edasi-tagasi, vahepeal pooleli jätta ja uuesti tagasi tulla ka. See piirang on sellepärast, et iga kasutaja olemasolu maksab mulle igakuiselt ja hea on mitte-aktiivsed kasutajad arvelt maha saada. Kui tahad oma kursust kauem vaadata, siis pole probleemi - kirjuta mulle info@mariannetobro.ee enne oma ligipääsu lõppemist ja pikendan seda kuni üheks aastaks.

Mis siis kui vaatamise käigus ikkagi selgub, et ma juba tean seda kõike, mida sa räägid ja mulle see ei toimi?

Ma olen tõesti uhke selle materjali üle, mis ma kokku pannud olen. Samas, inimesed on erinevad ja mõnikord klappi lihtsalt pole. Kui tunned, et minu materjalidest sulle mitte mingit kasu ei ole, siis kirjuta mulle 14 päeva jooksul peale ostu info@mariannetobro.ee ja maksan sulle raha tagasi. Olen väga tänulik, kui kirjutad ka lisaks, et mida saaksin oma unekursuste juures paremaks teha. Seni on raha tagasi küsinud 150-200 vaataja kohta 1 inimene. Ma järeldaks, et rahuloluprotsent on seega väga kõrge.

Kuidas käib maksmine?

Maksmiseks sobib iga kaart, millega on võimalik internetipoodides osta. Krediitkaarti pole vaja, suuremal osal meil kasutatavatest deebetkaartidest on internetis ostude tegemise võimekus. Kui sinu kaardi tagumisel küljel allkirja koha juures on kolm väikest numbrit, siis sinu kaart sobib. Kahjuks arvega maksmine hetkel võimalik ei ole.