Untitled design-20.png

Väikelapse uni (1,5-3a)

Põhiteadmised väikelapse unest ja soovitused uneprobleemide lahendamiseks.

SISU

Millest juttu tuleb?

Child with a Bear

UNE PÕHITÕED

Unefüsioloogia

Unehügieen

LAPSEVANEM JA LAPS

Vanemlusstiil ja selle mõju unele

Piiride seadmine, armastusega

Temperament

UNE PÕHITÕED

Une põhitõed

Unerutiinid

Õhtused tegevused (pildid lapsele välja printimiseks)

MURED JA LAHENDUSED

Vara ärkamine

Hilja uinumine ja vastumeelsus magamamineku vastu

Iseseisev uinumine

Päevauned - millal loobuda? Kuidas uinumist toetada, kui laps und veel vajab?

JUST SEDA OLEDKI OTSINUD?

MIKS EELISTADA MINU UNEKURSUSEID?

EI PEA OOTAMA

Saad unekursustele ligi kohe peale tasumist ja sa ei pea ootama, millal unenõustajal on vabu aegu pakkuda.

OLED TOETATUD

Iga teema juures on võimalik küsida lisaküsimusi, kui tahad midagi täpsustada või üle küsida enda olukorra kohta.

MUGAVUS

Saad vaadata materjali igal pool, igal ajal, oma tempos. Ei pea kuskile kohale sõitma ega kindlal ajal arvuti taga olema.

700+ ABI SAANUD PERET

2020. aastal suhtles minuga personaalsel nõustamisel või läbi unekursusel osalemise üle 700 pere.

7+ AASTAT KOGEMUST VANEMATE TOETAMISEL

Toetan lapsevanemaid 2014. aastast. Näen une teemasid mitmest küljest, sest lisaks unenõustaja ametile olen ka kogemusnõustaja, imetamisnõustaja, sünnitusjärgne doula ning toetaja lapse kaotuse korral.

3+ AASTAT E-UNEKURSUSTE LÄBI VIIMIST

See versioon unekursustest, mida sa täna näed on mitme aasta pikkuse arendamise ja parendamise tulemus.

UNEKURSUSEL OSALEJATE TAGASISIDE

"Esiteks, mõtlesin, et loen läbi, et nõu anda oma kogemuse põhjal ja kuna minul nad on suhteliselt head magajad, ei lootnud ega oodanud ise mingit kasu saada, aga SAIN nii palju uusi mõtteid ja ideid! Teiseks, kuigi hetkel unega probleeme enda lastel pole, siis sain palju mõtteid ja muud kasulikku infot. See kursus on hea vanemale kasvatusmõtete osas ning teiseks lapse oma tuppa magamise harjutamiseks, mis meil on veel ees kõigi kolme kaisukaga. Une paanika jutt oli ka äratundmine. Väga asjalik materjal. Tundsin ära väga palju sõbranna last ja nende muresid, tahaks kohe talle soovitada seda materjali, kui see sul valmis."

Reili Kimmel
3 lapse ema, 2aastaga3last blogija

"Väga hea kokkuvõtlik ja hoomatav materjal, millest saab ka väsinud peaga aru. Palju nippe ja meeldetuletusi, info mis on esitatud nii, et iga pere saab seda enda jaoks kergelt kohandada (kaasa arvatud ka meie pere :)). Minu arvates üks parimaid osasid on universaalsed unetõed, mida minu meelest saab kõigi puhul kasutada (näit. sinine valgus ei lase ka täiskasvanul uinuda). Meeldis ka see, et läheneti terviklikult teemale, et uni ei saa olla samasugune tervel, väljapuhanud lapsel vs. haigel või suuri muutusi läbitegeval lapsel. See peaks olema kohustuslik materjal kõikidele vanematele ja hooldajatele!"

Marge Truu
2 lapse ema ja pereõde

VAATA UNEKURSUST

SOETA LIGIPÄÄS AINULT UNEKURSUSELE

- 6 kuud ligipääsu

- ühekordne makse

- täpsustavate küsimuste küsimise võimalus läbi koolituskeskkonna vestlusakna

45€

UNI + VÕÕRUTAMINE

Sul on küsimusi nii une kui ka rinnast võõrutamise kohta? Soeta komplekt väikelapse une ja võõrutamise kursustega.

60€

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kust ma tean, et sinu nõuanded minu põhimõtetega kokku käivad?

Üks võimalus on lugeda minu blogi, jälgida mind instagramis, fb-s ja Küsi Külalt grupis. Teiseks võib sind aidata teadmine, et kõik unekursused sisaldavad mitmeid erinevaid soovitusi ja meetodeid vastavalt sellele, millised on erinevate inimeste eelistused ja kui keeruline on teie olukord (kui kiiresti on muutust vaja). Olen leebe ja last austava lähenemisega ning seetõttu enda jaoks välistanud unekooli, mis eeldab lapse üksi nutma jätmist. Pean oluliseks lapse ja vanema unega tegelemisel terviku vaatamist - lapse ja vanema tervis, toitumine, harjumused, temperament, vanus ja areng, teie pere tõekspidamised ja eesmärgid.

Mis siis kui mul tekib mõni küsimus?

Üldiselt on veebikursuste suurimaks miinuseks see, et info on üldine. Loomulik, sest väga raske on panna kokku kursust, mis 100% kõigi inimeste kõigile küsimustele vastaks. Sellepärast on kõigi minu unekursuste juures ka küsimuste küsimise võimalus. Erinevalt veebinarist on sul võimalik ka materjal läbi seedida ja hiljem tagasi tulla ning küsida kui oled hakanud mingit meetodit rakendama ja küsimus tekib hiljem. Beebid pole robotid, kõik on erinevad, reageerivad erinevatele meetoditele erinevalt ja vastan hea meelega küsimustele just sinu lapse kohta.

Kui kaua saan materjalidele ligi?

Kursuseid on võimalik vaadata 180 päeva jooksul, kerida edasi-tagasi, vahepeal pooleli jätta ja uuesti tagasi tulla ka. See piirang on sellepärast, et iga kasutaja olemasolu maksab mulle igakuiselt ja hea on mitte-aktiivsed kasutajad arvelt maha saada. Kui tahad oma kursust kauem vaadata, siis pole probleemi - kirjuta mulle info@mariannetobro.ee enne oma ligipääsu lõppemist ja pikendan seda kuni üheks aastaks.

Kas saan unekursuselt ka *sellele* probleemile lahenduse?

Lahendused uneprobleemidele võivad olla väga erinevad olenevalt probleemi põhjusest, lapse ja vanema temperamendist ning eelistustest. Tutvu kursuse peatükkide ja sisuga. Seal on näha teemad, mida olen eraldi põhjalikumalt seletanud. Ka paljudele muudele uneküsimustele saab vastuse üldiste põhitõdede juurest või teiste teemade mõningasest kohandamisest. Saad lisa küsida ka teemade juures olevast vestlusaknast. Kui tunned, et suurest infohulgast enda jaoks olulise üles leidmine ja selle tõlgendamine enda olukorda on sinu jaoks praegu palju, sinu olukord on väga erandlik või soovid lihtsalt personaalsemat lähenemist, siis ilmselt sobiks paremini personaalne nõustamine.

Mis siis kui vaatamise käigus ikkagi selgub, et ma juba tean seda kõike, mida sa räägid ja mulle see ei toimi?

Ma olen tõesti uhke selle materjali üle, mis ma kokku pannud olen. Samas, inimesed on erinevad ja mõnikord klappi lihtsalt pole. Kui tunned, et minu materjalidest sulle mitte mingit kasu ei ole, siis kirjuta mulle 14 päeva jooksul peale ostu info@mariannetobro.ee ja maksan sulle raha tagasi. Olen väga tänulik kui kirjutad ka lisaks, et mida saaksin oma unekursuste juures paremaks teha. Seni on raha tagasi küsinud 100-150 vaataja kohta 1 inimene. Ma järeldaks, et rahuloluprotsent on seega väga kõrge.

Kuidas käib maksmine?

Maksmiseks sobib iga kaart, millega on võimalik internetipoodides osta. Krediitkaarti pole vaja, suuremal osal meil kasutatavatest deebetkaartidest on internetis ostude tegemise võimekus. Kui sinu kaardi tagumisel küljel allkirja koha juures on kolm väikest numbrit, siis sinu kaart sobib. Kahjuks arvega maksmine hetkel võimalik ei ole.