BEEBI UNI

4-18 KUUD VANA BEEBI VANEMALE
2.png

OLED ÕIGES KOHAS, KUI

>> Sa ei soovi teha oma lapsele nutukooli, aga soovid leida oma perele sobivad tööriistad, et saaksite paremini magada.

>> Tahad teada, mis teid ees ootamas on, mida saad teha, et uneprobleeme ennetada ja soovid, et sul oleks olemas koht, kust küsimuste korral vastuseid leida.

>> Soovid ideid, kuidas oma beebi päevakava korraldada ja kuidas toimida, kui suurem arv uinakuid ei mahu nagu päeva ära, aga väiksem arv uinakuid on veel vähe.

>> Sul on tunne, et tegeled koguaeg ainult lapse magama panemisega või tahad teada, kuidas lahendada vara ärkamist, pikendada 40-minutilisi uinakuid, uinumisraskusi või vähendada ärkamisi.

>> Soovid harjutada iseseisvamat uinumist või vähendada öiseid ärkamisi ilma nutukoolita.

SAAME TUTTAVAKS

Tere! Mina olen Marianne. Olen lapsevanemaid nõustanud alates 2014. aastast, sellest unenõustajana tegutsenud viimased 4 aastat.

Ma olen natuke teistmoodi unenõustaja, sest ma ei tegele unekooliga, mis eeldab lapse üksi nutma jätmist. Ma ei pea ka piisavalt heaks lahenduseks kõige ära kannatamist. Pean oluliseks seda, et täidetud saavad nii lapse kui ka vanema vajadused.

Oskan läheneda beebi unele terviklikult, sest lisaks põhjalikule unenõustaja väljaõppele olen läbinud ka imetamisnõustaja, sünnitusjärgse doula õppe ja sadu tunde täiendkoolitusi erinevatel teemadel. Pudeliga toitmisest laste ja täiskasvanute vaimse terviseni.

69FDAC95-518D-4454-8350-1739E3BF416F.jpe

EDULOOD

kliendid räägivad

IMG_1690.jpg
IMG_1691.jpg

BEEBI UNE E-KURSUS

beebi.png

Piiramata ligipääs. Saad materjali vaadata nii kaua kuni ma seda teda pakun. Olen seda 3+ aastat juba teinud ja plaani lõpetada pole. :)

Nutukooli vaba. Ükski meetod ei sisalda lapse üksi nutma jätmist või kontaktist keeldumist.

Keskkond hoiab järge sinu eest, et ka beebi kõrvalt vaatamine tehtav oleks. Saad ka materjali kerida edasi-tagasi ja uuesti üle vaadata, kui uusi küsimusi tekib.

KAS BEEBI E-KURSUS ON SINU JAOKS ÕIGE?

KLAPIME ILMSELT HÄSTI, KUI

Sulle on oluline oma lapse märguannetele vastata. Sa ei taha teha unekooli, kus pead lapse lühemaks või pikemaks ajaks üksi nutma jätma.

Sulle on oluline, et lähenemine unele oleks kooskõlas tänapäevaste teadmistega lapse arengust, vaimsest tervisest ja kiindumussuhtest.

Sa tahad ise otsustada, mis on teie pere jaoks õige, mitte ei oota, et keegi teine ütleks, kuidas beebi und korraldama pead. Jagan infot, et otsutamisel abiks olla, aga ei tee otsuseid sinu eest.

SEE E-KURSUS EI OLE SINU JAOKS, KUI

Otsid lahendust tervise- või toitmisprobleemile. Räägin sellest, kuidas aru saada, et unemure taga võib olla midagi enamat, aga ei anna põhjalikke soovitusi tervise- või toitmisprobleemide lahendamiseks.

Tunned, et teie olukord on väga erandlik või soovid, et keegi paneks sulle kokku sinu lapsest lähtuva uneplaani.

Soovid suurt muutust, aga sul ei ole aega või energiat, et materjalidega iseseisvalt tööd teha ja õpitut rakendada.

HAKKA BEEBI UNE E-KURSUST VAATAMA

E-KURSUS BEEBI UNI

57€

Nutukooli vabad meetodid uneprobleemide lahendamiseks, iseseisva uinumise harjutamiseks ja öiste ärkamiste vähendamiseks.

E-KURSUS BEEBI UNI + VÕÕRUTAMINE

73€

Rahulik uni + rinnaga toitmise võõrutamine.

Enne ostu loe võõrutamise mini-kursuse sisu siit.

 

EDULOOD

kliendid räägivad

Olen ostnud juba teise videoloengu. Juba loengut kuulates tekib pinge langus.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Mulle meeldib, et peate oluliseks ka naise vajadusi, mitte ainult lapse vajadusi. Selga ja puhas ning kohe näha, et olete südamega teema juures.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Mõtlen ainult, et oleks võinud varem seda videot vaadata.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Ka mina sain Marianne uneloengust suht kiiresti abi. :) Mingi kuuga laps uinus ise ja lõppes see öine ärkamine ja söömine.

Siiri Kalmet

Ma olen kindel, et meie lapsed võivad olla tulevikus tänulikud, et oleme nende kasvamise eas olnud neile toeks viisil, mis on inimlik ja soe. On ju ka raamat, mille pealkiri ütleb hästi "Raamat, mida su vanemad võinuks lugeda ja mille lugemise eest su lapsed sind tänavad" :), sama saab ka teie koolituste ja kogukonna kohta öelda.

Hene-Riin ja Reti

Meie poeg on väga kehv magaja ning neuroloog soovitas tutvuda erinevate materjalidega. Kõige parem oli kuulda, et mõni laps vajabki rohkem tähelepanu ja lähedust. Varem olin arvanud, et olen teinud midagi valesti, sest poeg tahab pidevalt süles olla ja tegelemist. Ei ole midagi laita. Ainult kiidusõnad.

Marjaana

Täiendasime oma unerutiine lapsega + tasapisi harjutame iseseisvat uinumist. Hetkel positiivseim muutus on, et magama jäämine voodisse mineku hetkest toimub vähem kui 30min, varasemalt võis aega võtta 1-2h.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Meeldis, et see oli hinnanguvaba, ei tekitanud lisastressi, kinnitas, et "õigeid" viise on rohkem kui üks. Andis mõtlemisainet ja pakkus viise, kuidas lapse uneteemaga edasi minna. Sinusuguseid positiivseid ja emasid toetavaid nõustajaid võiks veel olla.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Kõige kasulikum oli tabel unemärkide jaotusest hilisteks ja varajasteks ja see, et oli välja toodud, millistele lastele mis meetodid ei sobi. Ma südamest tänan toetava ja jõustava loengu eest. Paindlik, iga laps on erinev, luba beebil olla beebi, emasid mitte süüdistav kuvand -see on fantastiline.

Anželika

Mulle olid kõige kasulikumad soovitused aktiivse beebi väsitamiseks, iseseisva uinumise nipid, praktiline unerutiini näide ja erinevad meetodid, kuidas vähendada ärkamisi. Väga praktiline.

Aliise

Mulle väga meeldis isiklik kogemus loengumaterjalide vahele. Konkreetne näide lapse magamapanekust on hea mõistmaks loengu materjale.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Ootasin detailiderohket nõuannet. Seda ma ka sain. Kogu ostu ja vaatamise kogemus oli üle ootuste.

Kristiina