2.png

Beebi uni (6-18 kuud)

Kursus 6-18 kuud vanade beebide vanematele, kes tahavad rohkem selgust une teemasse, tunda end enesekindlamalt ja parandada oma lapse und teda üksi nutma jätmata.

SISU

Millest juttu tuleb?

CBD0B021-569F-4F87-88B9-65D459BC9F94.jpe

1 UNE PÕHITÕED

1.1 Unefüsioloogia

1.2 Unehügieen

2 PÄEVAUNED 

2.1 Päevauned - mida oodata?

2.2 Väiksemale arvule uinakutele üleminek

2.3 40-minutilised uinakud

2.4 Vara ärkamine

2.5 Iseseisev uinumine

2.6 Ööunne minek

3 ÖÖUNI

3.1 Ööuni - mida oodata?

3.2 Ärkamiste põhjused ja kuidas neile läheneda

3.3 Ärkamiste vähendamine

4 BOONUSMATERJALID

4.1 Miks osad lapsed magavad paremini kui teised?

4.2 Uneturvalisus - kuhu beebi magama panna?

4.3 Vanemate une korraldamise ideed

4.4 Mida teha, kui oled kurnatud ja ärritud lapse peale?

4.5 Miks kohvikus käimine ei aita ja mis aitaks?

(Teema valmis enne koroonat, aga ka täna on aktuaalne, et miks mõni puhkamise viis ei toimi. :))

4.6 Pinge välja hingamise harjutus

Millist tulemust võid oodata?

MIKS UNEKURSUSEL OSALEDA?

Rohkem selgust, sest tead, mis on beebi une juures normaalne ja millised laialt levinud soovitused on tegelikult vanemliku eelistuse küsimus, mitte kohustuslik "peab" beebi une juures.

Rohkem enesekindlust, sest sul on olemas tööriistad, mille abil beebi uneprobleeme ennetada või lahendada.

Lapse ja vanema suhet toetavad meetodid, mis ei sisalda lapse üksi nutma jätmist, aitavad hoida ja tugevdada teie lähedast suhet. Mitte lapse vs vanema vajadused, vaid lapse JA vanema vajadused.

Praktiliselt kasutatavad ideed. Iga pere ja beebi on erinevad ning peredele sobivad erinevad lahendused. Sellepärast püüan võimalikult palju jagada põhjendusi, vastata "miks" küsimustele ning jagada näiteid päris elust, et leiaksid oma "õiged." Pole ühte kindlat lahendust, mis sobib kõigile.

JUST SEDA OLEDKI OTSINUD?

MIKS EELISTADA MINU UNEKURSUSEID?

EI PEA OOTAMA

Saad unekursustele ligi kohe peale tasumist ja sa ei pea ootama, millal unenõustajal on vabu aegu pakkuda.

OLED TOETATUD

Iga teema juures on võimalik küsida lisaküsimusi, kui tahad midagi täpsustada või üle küsida enda olukorra kohta.

MUGAVUS

Saad vaadata materjali igal pool, igal ajal, oma tempos. Ei pea kuskile kohale sõitma ega kindlal ajal arvuti taga olema.

700+ ABI SAANUD PERET

2020. aastal suhtles minuga personaalsel nõustamisel või läbi unekursusel osalemise üle 700 pere.

6+ AASTAT KOGEMUST VANEMATE TOETAMISEL

Toetan lapsevanemaid 2014. aastast. Näen une teemasid mitmest küljest, sest lisaks unenõustaja ametile olen ka kogemusnõustaja, imetamisnõustaja, sünnitusjärgne doula ning toetaja lapse kaotuse korral.

2+ AASTAT E-UNEKURSUSTE LÄBI VIIMIST

See versioon unekursustest, mida sa täna näed on mitme aasta pikkuse arendamise ja parendamise tulemus.

UNEKURSUSEL OSALEJATE TAGASISIDE

Mulle meeldis see, et see loeng oli hästi toetav. Ma olen nii palju kuulnud targutamist kuidas ja kaua mu laps peaks magama või uinuma, ja ma olen tundnud ennast läbikukkunud emana, saamatuna ja nõrgana (et ma ei tee nii nagu 'peab'). See on sõnukirjeldamatult jõustav tunne kuulda, et kui mulle sobib, siis see on hästi ja okei, või et mulle võib seesama asi mingil hetkel enam mitte sobida, ja mul on õigus siis seda muuta. Ja kindlasti mulle meeldib üldine suunitlus, et beebid vajavadki lähedust (ja emad ka).

---

VAATA UNEKURSUST

SOETA LIGIPÄÄS AINULT UNEKURSUSELE

- 6 kuud ligipääsu

- ühekordne makse

- täpsustavate küsimuste küsimise võimalus läbi koolituskeskkonna vestlusakna

37€

HAKKA KOGUKONNA LIIKMEKS

- ligipääs kõigile unekursustele ja teistele kogukonna koolitustele

- küsi lisaküsimusi 2x kuus toimuvatel veebikoosolekutel ja fb grupis

27€/kuus

või 135€ poole aasta eest tasudes

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kust ma tean, et sinu nõuanded minu põhimõtetega kokku käivad?

Üks võimalus on lugeda minu blogi, jälgida mind instagramis, fb-s ja Küsi Külalt grupis. Teiseks võib sind aidata teadmine, et kõik unekursused sisaldavad mitmeid erinevaid soovitusi ja meetodeid vastavalt sellele, millised on erinevate inimeste eelistused ja kui keeruline on teie olukord (kui kiiresti on muutust vaja). Olen leebe ja last austava lähenemisega ning seetõttu enda jaoks välistanud unekooli, mis eeldab lapse üksi nutma jätmist. Pean oluliseks lapse ja vanema unega tegelemisel terviku vaatamist - lapse ja vanema tervis, toitumine, harjumused, temperament, vanus ja areng, teie pere tõekspidamised ja eesmärgid.

Mis siis kui mul tekib mõni küsimus?

Üldiselt on veebikursuste suurimaks miinuseks see, et info on üldine. Loomulik, sest väga raske on panna kokku kursust, mis 100% kõigi inimeste kõigile küsimustele vastaks. Sellepärast on kõigi minu unekursuste juures ka küsimuste küsimise võimalus. Erinevalt veebinarist on sul võimalik ka materjal läbi seedida ja hiljem tagasi tulla ning küsida kui oled hakanud mingit meetodit rakendama ja küsimus tekib hiljem. Beebid pole robotid, kõik on erinevad, reageerivad erinevatele meetoditele erinevalt ja vastan hea meelega küsimustele just sinu lapse kohta.

Kui kaua saan materjalidele ligi?

Kursuseid on võimalik vaadata 180 päeva jooksul, kerida edasi-tagasi, vahepeal pooleli jätta ja uuesti tagasi tulla ka. See piirang on sellepärast, et iga kasutaja olemasolu maksab mulle igakuiselt ja hea on mitte-aktiivsed kasutajad arvelt maha saada. Kui tahad oma kursust kauem vaadata, siis pole probleemi - kirjuta mulle info@mariannetobro.ee enne oma ligipääsu lõppemist ja pikendan seda kuni üheks aastaks.

Kas saan unekursuselt ka *sellele* probleemile lahenduse?

Lahendused uneprobleemidele võivad olla väga erinevad olenevalt probleemi põhjusest, lapse ja vanema temperamendist ning eelistustest. Tutvu kursuse peatükkide ja sisuga. Seal on näha teemad, mida olen eraldi põhjalikumalt seletanud. Ka paljudele muudele uneküsimustele saab vastuse üldiste põhitõdede juurest või teiste teemade mõningasest kohandamisest. Saad lisa küsida ka teemade juures olevast vestlusaknast. Kui tunned, et suurest infohulgast enda jaoks olulise üles leidmine ja selle tõlgendamine enda olukorda on sinu jaoks praegu palju, sinu olukord on väga erandlik või soovid lihtsalt personaalsemat lähenemist, siis ilmselt sobiks paremini personaalne nõustamine.

Mis siis kui vaatamise käigus ikkagi selgub, et ma juba tean seda kõike, mida sa räägid ja mulle see ei toimi?

Ma olen tõesti uhke selle materjali üle, mis ma kokku pannud olen. Samas, inimesed on erinevad ja mõnikord klappi lihtsalt pole. Kui tunned, et minu materjalidest sulle mitte mingit kasu ei ole, siis kirjuta mulle 14 päeva jooksul peale ostu info@mariannetobro.ee ja maksan sulle raha tagasi. Olen väga tänulik kui kirjutad ka lisaks, et mida saaksin oma unekursuste juures paremaks teha. Seni on raha tagasi küsinud 100-150 vaataja kohta 1 inimene. Ma järeldaks, et rahuloluprotsent on seega väga kõrge.

Kuidas käib maksmine?

Maksmiseks sobib iga kaart, millega on võimalik internetipoodides osta. Krediitkaarti pole vaja, suuremal osal meil kasutatavatest deebetkaartidest on internetis ostude tegemise võimekus. Kui sinu kaardi tagumisel küljel allkirja koha juures on kolm väikest numbrit, siis sinu kaart sobib. Kahjuks arvega maksmine hetkel võimalik ei ole.

TUTVU UNEKURSUSTEGA

Pisibeebi uni

(0-6 kuud)

E-kursus kuni 6-kuuse beebi unest vanematele, kes tahavad beebi unest rohkem teada, uneprobleeme ennetada kui ka neile, kellel juba mõni raskus on kätte jõudnud.

Ema ja beebi uni

(6-18 kuud)

Kursus 6-18 kuud vanade beebide vanematele, kes tahavad rohkem selgust une teemasse, tunda end enesekindlamalt ja parandada oma lapse und teda üksi nutma jätmata.

Väikelapse uni

(1-3 aastat)

Põhiteadmised 1-3aastaste laste unest ja ideed erinevate uneprobleemide lahendamiseks. Lisaks une põhitõdedele jagan ideid ka armastavalt piiride seadmise kohta.

  • Instagram
  • Facebook
  • Facebook group

©Malviine OÜ - Kõik õigused kaitstud 2020

Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Malviine OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.

Copy of Marianne-8.png