21AE8891-ABBA-493C-AB64-73132D4E7609.jpe
E-KURSUSED

RAHULIKUKS UNEKS

7+

aastat lapsevanemate toetamist.

Toetan lapsevanemaid 2014. aastast.

1500+

abi saanud peret.

 

Viimaste aastate jooksul on e-kursusi vaadanud üle 1500 pere.

MIKS VALIDA E-KURSUSED?

VAATA SIIS, KUI SULLE SOBIB. Saad materjali vaadata igal pool, igal kellaajal, oma tempos. Materjal on jagatud väikesteks tükkideks ja keskkond hoiab järge sinu eest. Saad materjali edasi-tagasi kerida ja uuesti üle vaadata, kui hiljem uusi küsimusi tekib.

EI PEA OOTAMA. Saad e-kursustele ligi kohe peale tasumist ja sa ei pea ootama, millal unenõustajal vaba aega pakkuda on.

JÄRGI PROOVITUD MEETODID. Olen lapsevanemaid toetanud üle 7 aasta, une e-kursuseid korraldanud üle 3 aasta. Olen töötanud tuhandete peredega.

PAINDLIK LÄHENEMINE. Ka e-kursustel räägin erinevatest võimalustest ja meetoditest, et saaksid säilitada selle, mis teie peres toimib ja valida meetodid, mis teile sobivad.

E-KURSUSED

UNEST JA IMETAMISE VÕÕRUTAMISEST
D669576D-2DC0-4922-9399-C50DC120C4BC.jpeg

E-KURSUS

PISIBEEBI UNI

E-kursus lapseootel ja kuni 3-kuuse beebi vanemale, kes tahab uneprobleeme ennetada ja ka sellele, kellel mõni raskus kätte jõudnud on ja tahab teada, kuidas beebit ja ennast aidata.

E-KURSUS

BEEBI UNI

4-18 kuud vana beebi vanemale, kes soovib tunda end beebi une teemal enesekindlamalt ja aidata oma lapsel pikemalt ning iseseisvamalt magada, ilma teda üksi nutma jätmata.

Untitled design-20.png
CBD0B021-569F-4F87-88B9-65D459BC9F94.jpeg

MINI-LOENG

VÕÕRUTAMINE

Võõrutamise mini-loengus räägin koos imetamis- ja toitumisnõustaja Teresaga sellest, kuidas laps rinnaga toitmisest võõrutada. Räägime nii imetamise vähendamisest kui ka täielikust võõrutamisest.

EDULOOD

kliendid räägivad

Täiendasime oma unerutiine lapsega + tasapisi harjutame iseseisvat uinumist. Hetkel positiivseim muutus on, et magama jäämine voodisse mineku hetkest toimub vähem kui 30min, varasemalt võis aega võtta 1-2h.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Sain kinnitust, et ma pole saamatu ema, vaid minu beebi pole keskmine beebi, keda peab sajandi vanuse kasvatusmeetodi järgi kasvatama. Samas sain väga häid nõuandeid, kuidas probleemi lahendada.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Meie poeg on väga kehva magaja ning neuroloog soovitas tutvuda erinevate materjalidega. Kõige parem oli kuulda, et mõni laps vajabki rohkem tähelepanu ja lähedust. Varem olin arvanud, et olen teinud midagi valesti, sest poeg tahab pidevalt süles olla ja tegelemist. Ainult kiidusõnad.

Marjaana

Mõtlen ainult, et oleks võinud varem seda videot vaadata.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Kuulasin õues 1,5h jalutades materjale. Nii palju infot, millest ma teadlik polnud.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Ootasin detailiderohket nõuannet. Seda ma ka sain. Kogu ostu ja vaatamise kogemus oli üle ootuste.

Kristiina