21AE8891-ABBA-493C-AB64-73132D4E7609.jpe

Rahulik uni kogu perele

Nutukooli ja võimuvõitluseta

2.png

E-kursused

Pisibeebi uni (0-6 kuud) lapseootuse ajal valmistumiseks ja kuni 6-kuuse beebi unest vanematele, kes tahavad beebi unest rohkem teada, uneprobleeme ennetada kui ka neile, kellel juba mõni raskus on kätte jõudnud ja tahavad teada, kuidas beebit ja ennast aidata ning uneprobleeme lahendada.

Beebi uni (6-18 kuud) on väsinud lapsevanemale, kelle jaoks beebi üksi nutma jätmine ei ole variant. Räägin 6-18 kuud vanade laste unest. Aitan leida sul enesekindluse oma lapse une korraldamisel, sest saad teada, mis on normaalne, millised levinud soovitused on tegelikult vanemliku eelistuse küsimus, mitte kohustuslik "peab" ja kursuselt saad ka praktilised tööriistad, et kõik paremini magada saaksite.

Väikelapse unekursusel (1,5-3 aastat) saad põhiteadmised 1,5-3aastaste laste unest ja ideed erinevate uneprobleemide lahendamiseks. Lisaks une põhitõdedele jagan ideid ka armastavalt piiride seadmise kohta.

Võõrutamise e-kursusel räägin koos imetamis- ja toitumisnõustaja Teresaga sellest, kuidas rinnaga toitmisest laps võõrutada.

Untitled design-6.png

Personaalne nõustamine

Lapsevanemale, kes hindab personaalset toetust, individuaalset lähenemist ja tahab oma last paremini mõista.

Miks eelistada minu e-kursuseid?

EI PEA OOTAMA

Saad unekursustele ligi kohe peale tasumist ja sa ei pea ootama, millal unenõustajal on vabu aegu pakkuda.

OLED TOETATUD

Iga teema juures on võimalik küsida lisaküsimusi, kui tahad midagi täpsustada või üle küsida enda olukorra kohta.

MUGAVUS

Saad vaadata materjali igal pool, igal ajal, oma tempos. Ei pea kuskile kohale sõitma ega kindlal ajal arvuti taga olema.

700+ ABI SAANUD PERET

2020. aastal suhtles minuga personaalsel nõustamisel või läbi unekursusel osalemise üle 700 pere.

7+ AASTAT KOGEMUST VANEMATE TOETAMISEL

Toetan lapsevanemaid 2014. aastast. Näen une teemasid mitmest küljest, sest lisaks unenõustaja ametile olen ka rahumeelse vanemluse juhendaja, kogemusnõustaja, imetamisnõustaja, sünnitusjärgne doula ning toetaja lapse kaotuse korral.

3+ AASTAT E-UNEKURSUSTE LÄBI VIIMIST

See versioon unekursustest, mida sa täna näed on mitme aasta pikkuse arendamise ja parendamise tulemus.

Kliendid räägivad

Uskumatu kui palju vajalikku infot olen omandanud 24h jooksul, mis ma kogukonna liige olen olnud. Lugesin postitusi. Kuulasin õues 1,5h jalutades materjale. Nii palju infot, millest ma teadlik polnud.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Mulle väga meeldib kogukonnas. Teadmine, et kui küsimus kerkib, siis ma saan kohe küsida ja soovitusi. Mulle on alati meeldinud sinu siiralt mõistev stiil nõustajana.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Tellisin loengu "Ema ja beebi uni", millest oli mulle palju kasu. Soovitan soojalt, kel probleeme, et beebi ei taha magama minna või siis tema uned on väga lünklikud ja rahutud. Nagu lootsin sain väga mitu kasulikku nippi, mida ka kohe kodus katsetama hakkasin. Mis mind aga eriti aitas, oli osa sellest, kuidas ennast rahustada last magama pannes. Suured tänud ka sellest "tabu" teemast rääkimas. Hetkel tundub, et liigume mõlemad positiivses suunas. Aitäh selle eest!

Kairi Kivirand

---

Meie poeg on väga kehva magaja ning neuroloog soovitas tutvuda erinevate materjalidega. Kõige parem oli kuulda, et mõni laps vajabki rohkem tähelepanu ja lähedust. Varem olin arvanud, et olen teinud midagi valesti, sest poeg tahab pidevalt süles olla ja tegelemist. Ainult kiidusõnad.

Marjaana

---

Ootasin detailiderohket nõuannet. Seda ma ka sain. Kogu ostu ja vaatamise kogemus oli üle ootuste.

Kristiina

---

Mõtlen ainult, et oleks võinud varem seda videot vaadata.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Sain kinnitust, et ma pole saamatu ema, vaid minu beebi pole keskmine beebi, keda peab sajandi vanuse kasvatusmeetodi järgi kasvatama. Samas sain väga häid nõuandeid, kuidas probleemi lahendada.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Videoloeng meeldis mulle väga. Annan hindeks 10. Mulle meeldis, et rääkisid arusaadavalt ja rahulikult. Meeldib, et rääkisid oma kogemusest. Mulle oli palju abi ja isegi elukaaslane nüüd korrutab, et mäletad ta rääkis nii, proovime ka.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Vaatasin ema ja beebi une loengut. Lisaks mõnele minule vajalikule konkreetsele näpunäitele oli kõige suurem abi sellest loengust saadud kindlustunne, et kõige parem on ikka enda sisetunnet kuulata ja vastavalt sellele käituda. Esmakordselt lapsevanemaks saades on see kohati raske, sest kõikvõimalikke soovitusi ja arvamusi tuleb uksest ja aknast ning tihti on need üksteisega risti vastupidised. Selles segaduses on kerge ennast kaotada ja unustada, et tegelikult me teame ju ise ikka kõige paremini, mis meie perele ja lapsele sobib :)

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Mulle meeldis, et peate oluliseks ka naise vajadusi, mitte ainult lapse vajadusi. Selge ja puhas ning kohe näha, et olete südamega asja juures.

Anonüümseks jääda soovinud klient