21AE8891-ABBA-493C-AB64-73132D4E7609.jpe

E-kursused & nõustamine

Rahulik uni nutukoolita. Enesekindlust ja rõõmu pakkuv vanemlus karistamise ja võimuvõitluseta.

2.png

E-kursused

Pisibeebi uni (0-6 kuud) lapseootuse ajal valmistumiseks ja kuni 6-kuuse beebi unest vanematele, kes tahavad beebi unest rohkem teada, uneprobleeme ennetada kui ka neile, kellel juba mõni raskus on kätte jõudnud ja tahavad teada, kuidas beebit ja ennast aidata ning uneprobleeme lahendada.

Beebi uni (6-18 kuud) on väsinud lapsevanemale, kelle jaoks beebi üksi nutma jätmine ei ole variant. Räägin 6-18 kuud vanade laste unest. Aitan leida sul enesekindluse oma lapse une korraldamisel, sest saad teada, mis on normaalne, millised levinud soovitused on tegelikult vanemliku eelistuse küsimus, mitte kohustuslik "peab" ja kursuselt saad ka praktilised tööriistad, et kõik paremini magada saaksite.

Väikelapse unekursusel (1,5-3 aastat) saad põhiteadmised 1,5-3aastaste laste unest ja ideed erinevate uneprobleemide lahendamiseks. Lisaks une põhitõdedele jagan ideid ka armastavalt piiride seadmise kohta.

Võõrutamise e-kursusel räägin koos imetamis- ja toitumisnõustaja Teresaga sellest, kuidas rinnaga toitmisest laps võõrutada.

Untitled design-6.png

Unenõustamine

Mina praegu personaalset unenõustamist ei paku, aga teen koostööd unenõustaja Liviaga. Loe lähemalt, kuidas tema juurde nõustamisele pääseda.

SAAME TUTTAVAKS

Peale emaks saamist avastasin, et see kõik on nii palju raskem kui ma olin oodanud. Lapse toitmine, magama panemine, üksteisele vastu käivad nõuanded, teiste kommentaaride ja muu välise survega toime tulemine...

 

Hea vanema latt on väga kõrgel, vanemaks olemine nõuabki palju ning tihti on noored vanemad oma külata. Vanemaks olemine polegi loodud toitmima nii, et seda tehakse üksi või vaid kahekesi. Pole ime, et raske on.

Olen kahe lapse ema ja lapsevanemaid nõustanud rohkem kui 6 aastat. Alustasin kogemusnõustajana enneaegsete laste vanematele ja sealt maalt olengi end vaikselt beebide ja vanemluse teemal täiendanud. Olen ka imetamisnõustaja ja sünnitusjärgne doula. Praegu keskendun peamiselt laste une ja rahumeelse vanemluse teemadele. Lapsevanemate vaimne tervis on mulle eriti hingelähedane teema. Nutukool ja võimuvõitlused või ära kannatamine ei ole ainsad viisid.

4FDDF623-FBB3-4D55-B366-FF486153B3F2.jpe

Miks eelistada minu e-kursuseid?

EI PEA OOTAMA

Saad unekursustele ligi kohe peale tasumist ja sa ei pea ootama, millal unenõustajal on vabu aegu pakkuda.

OLED TOETATUD

Iga teema juures on võimalik küsida lisaküsimusi, kui tahad midagi täpsustada või üle küsida enda olukorra kohta.

MUGAVUS

Saad vaadata materjali igal pool, igal ajal, oma tempos. Ei pea kuskile kohale sõitma ega kindlal ajal arvuti taga olema.

700+ ABI SAANUD PERET

2020. aastal suhtles minuga personaalsel nõustamisel või läbi unekursusel osalemise üle 700 pere.

7+ AASTAT KOGEMUST VANEMATE TOETAMISEL

Toetan lapsevanemaid 2014. aastast. Näen une teemasid mitmest küljest, sest lisaks unenõustaja ametile olen ka rahumeelse vanemluse juhendaja, kogemusnõustaja, imetamisnõustaja, sünnitusjärgne doula ning toetaja lapse kaotuse korral.

3+ AASTAT E-UNEKURSUSTE LÄBI VIIMIST

See versioon unekursustest, mida sa täna näed on mitme aasta pikkuse arendamise ja parendamise tulemus.

Kliendid räägivad

Uskumatu kui palju vajalikku infot olen omandanud 24h jooksul, mis ma kogukonna liige olen olnud. Lugesin postitusi. Kuulasin õues 1,5h jalutades materjale. Nii palju infot, millest ma teadlik polnud.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Mulle väga meeldib kogukonnas. Teadmine, et kui küsimus kerkib, siis ma saan kohe küsida ja soovitusi. Mulle on alati meeldinud sinu siiralt mõistev stiil nõustajana.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Tellisin loengu "Ema ja beebi uni", millest oli mulle palju kasu. Soovitan soojalt, kel probleeme, et beebi ei taha magama minna või siis tema uned on väga lünklikud ja rahutud. Nagu lootsin sain väga mitu kasulikku nippi, mida ka kohe kodus katsetama hakkasin. Mis mind aga eriti aitas, oli osa sellest, kuidas ennast rahustada last magama pannes. Suured tänud ka sellest "tabu" teemast rääkimas. Hetkel tundub, et liigume mõlemad positiivses suunas. Aitäh selle eest!

Kairi Kivirand

---

Meie poeg on väga kehva magaja ning neuroloog soovitas tutvuda erinevate materjalidega. Kõige parem oli kuulda, et mõni laps vajabki rohkem tähelepanu ja lähedust. Varem olin arvanud, et olen teinud midagi valesti, sest poeg tahab pidevalt süles olla ja tegelemist. Ainult kiidusõnad.

Marjaana

---

Ootasin detailiderohket nõuannet. Seda ma ka sain. Kogu ostu ja vaatamise kogemus oli üle ootuste.

Kristiina

---

Mõtlen ainult, et oleks võinud varem seda videot vaadata.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Sain kinnitust, et ma pole saamatu ema, vaid minu beebi pole keskmine beebi, keda peab sajandi vanuse kasvatusmeetodi järgi kasvatama. Samas sain väga häid nõuandeid, kuidas probleemi lahendada.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Videoloeng meeldis mulle väga. Annan hindeks 10. Mulle meeldis, et rääkisid arusaadavalt ja rahulikult. Meeldib, et rääkisid oma kogemusest. Mulle oli palju abi ja isegi elukaaslane nüüd korrutab, et mäletad ta rääkis nii, proovime ka.

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Vaatasin ema ja beebi une loengut. Lisaks mõnele minule vajalikule konkreetsele näpunäitele oli kõige suurem abi sellest loengust saadud kindlustunne, et kõige parem on ikka enda sisetunnet kuulata ja vastavalt sellele käituda. Esmakordselt lapsevanemaks saades on see kohati raske, sest kõikvõimalikke soovitusi ja arvamusi tuleb uksest ja aknast ning tihti on need üksteisega risti vastupidised. Selles segaduses on kerge ennast kaotada ja unustada, et tegelikult me teame ju ise ikka kõige paremini, mis meie perele ja lapsele sobib :)

Anonüümseks jääda soovinud klient

---

Mulle meeldis, et peate oluliseks ka naise vajadusi, mitte ainult lapse vajadusi. Selge ja puhas ning kohe näha, et olete südamega asja juures.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Korduma kippuvad küsimused

Kust ma tean, et sinu nõuanded minu põhimõtetega kokku käivad?

Üks võimalus on lugeda minu blogi, jälgida mind instagramis, fb-s ja Küsi Külalt grupis. Teiseks võib sind aidata teadmine, et kõik unekursused sisaldavad mitmeid erinevaid soovitusi ja meetodeid vastavalt sellele, millised on erinevate inimeste eelistused ja kui keeruline on teie olukord (kui kiiresti on muutust vaja). Olen leebe ja last austava lähenemisega ning seetõttu enda jaoks välistanud unekooli, mis eeldab lapse üksi nutma jätmist. Pean oluliseks lapse ja vanema unega tegelemisel terviku vaatamist - lapse ja vanema tervis, toitumine, harjumused, temperament, vanus ja areng, teie pere tõekspidamised ja eesmärgid.

Millal valida e-kursus, millal Küsi Külalt kogukond ja millal telefonikonsultatsioon?

Vali e-kursus, kui sind huvitab ainult uni või võõrutamine ja sa ei soovi lisaks küsida veebikoosolekul. Vali Küsi Külalt kogukond, kui soovid lisa küsida veebikoosolekul või fb grupis, lisaks unele huvitab sind ka üldiselt rahumeelseks vanemaks olemine, lapse toitmine, arengu toetamine ning soovid olla sarnaselt mõtlevate lapsevanemate seltskonnas. Vali telefonikonsultatsioon, kui soovid minuga privaatselt rääkida.

Kui kaua saan materjalidele ligi?

E-kursuseid on võimalik vaadata 180 päeva jooksul, kerida edasi-tagasi, vahepeal pooleli jätta ja uuesti tagasi tulla ka. Kogukonna liikmena saad materjalidele ligi nii kaua kuni oled liige.

Kas saan unekursuselt ka *sellele* probleemile lahenduse?

Lahendused uneprobleemidele võivad olla väga erinevad olenevalt probleemi põhjusest, lapse ja vanema temperamendist ning eelistustest. Tutvu kursuse peatükkide ja sisuga. Seal on näha teemad, mida olen eraldi põhjalikumalt seletanud. Ka paljudele muudele uneküsimustele saab vastuse üldiste põhitõdede juurest või teiste teemade mõningasest kohandamisest. Saad lisa küsida ka teemade juures olevast vestlusaknast. Kui soovid personaalsemat lähenemist ja vastuseid enda küsimustele, siis liitu kogukonnaga ja osale igakuistel veebikoosolekutel või broneeri aeg telefonikonsultatsiooniks.

Mis siis kui vaatamise käigus ikkagi selgub, et ma juba tean seda kõike, mida sa räägid ja mulle see ei toimi?

Ma olen tõesti uhke selle materjali üle, mis ma kokku pannud olen. Samas, inimesed on erinevad ja mõnikord klappi lihtsalt pole. Kui tunned, et minu materjalidest sulle mitte mingit kasu ei ole, siis kirjuta mulle 14 päeva jooksul peale ostu info@mariannetobro.ee ja maksan sulle raha tagasi. Olen väga tänulik kui kirjutad ka lisaks, et mida saaksin oma unekursuste juures paremaks teha. Seni on raha tagasi küsinud 150-200 vaataja kohta 1 inimene. Ma järeldaks, et rahuloluprotsent on seega väga kõrge.

Kuidas käib maksmine?

Maksmiseks sobib iga kaart, millega on võimalik internetipoodides osta. Krediitkaarti pole vaja, suuremal osal meil kasutatavatest deebetkaartidest on internetis ostude tegemise võimekus. Kui sinu kaardi tagumisel küljel allkirja koha juures on kolm väikest numbrit, siis sinu kaart sobib. Kahjuks arvega maksmine hetkel võimalik ei ole.