ISESEISEV UINUMINE JA VÕÕRUTAMINE

4-24 KUUD VANA BEEBI JA VÄIKELAPSE VANEMALE
2.png

KÕLAB TUTTAVALT?

>> Oled väsinud sellest, et ärkad hommikuti tundega nagu oleksid rongi alla jäänud.

>> Tunned, et rinnal uinumine, kussutamine või kaisus magamine ei ole teie peres enam jätkusuutlik või on lihtsalt aeg edasi liikuda.

>> Seni on su laps harjunud magama jääma ainult rinnal või pudeliga ja sa ei kujuta ette, kuidas tema uinumist toetada piimata.

>> Kardad, et rinda või pudelit andmata ei maga öösel enam keegi, sest lapsele ei sobi miski peale piima.

MIS SIIS OLEKS, KUI...

Untitled design-20.png

>> Sa tead, kuidas uinumisel ja öiste ärkamiste korral last toetada ka ilma rinna ja pudelita.

>> Sul on plaan, kuidas last päeval ja õhtul ette valmistada selleks, et öösel oleks ärkamisi vähem ja piimata uinumine oleks rahumeelne.

>> Sa oskad märgata lapse valmisoleku märke ja saad võõrutada teile sobivas tempos, et muutustega kohanemine oleks leebe ja armastust täis kogemus teile mõlemale.

Öise piima võõrutamine aitab teil paremini välja puhata, mitte ei röövi und.

Kõike seda pakub e-kursus ISESEISEV UINUMINE JA VÕÕRUTAMINE.

 

E-kursuse jooksul aitan sul paremini mõista oma lapse und ja tema märke. Samm-sammult leiad talle sobiva päevarütmi ja meetodid iseseisvalt uinumiseks ning öiste toitmiskordade vähendamiseks või võõrutamiseks ilma teda üksi nutma jätmata.  Täielikku öist võõrutamist soovitan üldjuhul mitte noorema kui 10-12kuuse lapse puhul. 4-10kuuse lapse puhul võib kursusest abi olla iseseisva uinumise harjutamiseks, ettevalmistuste tegemiseks ja toitmiskordade vähendamiseks.

SAAME TUTTAVAKS

Tere! Mina olen Marianne. Olen lapsevanemaid nõustanud alates 2014. aastast, sellest unenõustajana tegutsenud viimased 4 aastat.

Ma olen natuke teistmoodi unenõustaja, sest ma ei tegele unekooliga, mis eeldab lapse üksi nutma jätmist. Ma ei pea ka piisavalt heaks lahenduseks kõige ära kannatamist. Pean oluliseks seda, et täidetud saavad nii lapse kui ka vanema vajadused.

Oskan läheneda beebi unele terviklikult, sest lisaks põhjalikule unenõustaja väljaõppele olen läbinud ka imetamisnõustaja, sünnitusjärgse doula õppe ja sadu tunde täiendkoolitusi erinevatel teemadel. Pudeliga toitmisest laste ja täiskasvanute vaimse terviseni.

69FDAC95-518D-4454-8350-1739E3BF416F.jpe

EDULOOD

kliendid räägivad

IMG_1690.jpg
IMG_1691.jpg

KUIDAS JÕUDA PIIMATA UINUMISE JA RAHULIKE ÖÖDENI RAHUMEELSELT JA VÕIMALIKULT VÄHESTE PISARATEGA?

Samm-sammult rahuliku uneni.

Iga peatükk sisaldab  lühikesi videosid info ja soovitustega, mida saad kohe rakendama hakata.

Motiveeriv ja toetav.

Aitan hoida motivatsiooni ja teha muutusi sellel viisil ja tempos, et jaksaksid muutustega ka lõpuni minna. Ööd on magamiseks ja muutusi teeme nii, et see ööund võimalikult vähe rööviks.

Piiramata ligipääs materjalile.

Saad materjali uuesti üle vaadata nii kaua kuni ma seda pakun. Olen seda 3+ aastat juba pakkunud ja lõpetamist plaanis ei ole.

Nutukooli vaba, kogu pere vajadusi fookuses hoidev ja toetav.

Ma ei süüdista sind halbade harjumuste tekitamises ega survesta tegema asju, mis ei tundu sulle õiged. Aitan leida teie õige!

LIITU ISESEISVA UINUMISE JA VÕÕRUTAMISE E-KURSUSEGA

E-KURSUS

57€

Sisaldab:

>> 9 peatükki (+toitmine) läbimiseks oma tempos
>> päevakava ja unerutiini näidised, põhjad, keskkonna kontroll-list

>> piiramata ligipääs

E-KURSUS + TOETUS

97€

Sisaldab:

>> piiramata ligipääsuga e-kursust
>> 90 päeva toetust lisaks küsimiseks, sinu lapse unepäeviku põhjal soovituste saamiseks ja abi meetodi valikul

PERSONAALNE TOETUS

400€

Käime sama programmi sinuga läbi individuaalselt 6 nädala jooksul.

Sisaldab:

>> 6x30-45min iganädalast telefonikõnet

>> lühike kokkuvõte e-mailile kõnede järgselt

>> e-maili tugi 6 nädala jooksul

EDULOOD

kliendid räägivad

Mulle meeldis toetav suhtumine. Ma tunnen tihti survet, et oleks aeg imetamisest loobuda, aga siis võtan selle kursuse ja kuulan ja saan aru kui imelise kogemuse osaks ma saanud olen. Kursus aitas rasketel hetkedel positiivset meelt hoida sellega, et kui ma valmis olen, siis on õige aeg võõrutamiseks.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Mulle meeldis konkreetsus ja see, et ei olnud tühja loba. Kursus aitas leida erinevaid viise, kuidas õpetada lapsele, et tiss ei võrdu unega ning andis ka mulle ideid, kuidas last une eelsest tissitamisest võõrutada. Kuna minu teekond imetamisega ei alanud just roosiliselt, siis on mul väga hea meel, et selline kursus on olemas. See kursus on mind juba praegu palju aidanud ja kindlasti aitab ka edaspidi, kui oleme valmis lapse täielikult rinnast võõrutama.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Mulle meeldis kahe lektori erinev vaatenurk, sest olen tundnud, et võõrutamisel on toitumise osa ebakindlust tekitanud, kuid see osa on siin kenasti kaetud. Meeldis ka see, et oli juttu vaimsetest murekohtadest ja soovitusi sellega toime tulekuks. Kursus võttis surve maha.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Ka mina sain Marianne uneloengust suht kiiresti abi. :) Mingi kuuga laps uinus ise ja lõppes see öine ärkamine ja söömine.

Siiri Kalmet

Head nõuanded, toetav ja julgustav lähenemine. Pani mind tõsisemalt mõtlema.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Kursus andis mulle moraalset tuge, julgustas ja ütles, et on okei võõrutada ning andis praktilisi nõuandeid, kuidas võõrutada.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Ma olen võõrutamise suhtes veel 50-50 seisukohal, kuid väga hea oli kuulata, milline see protsess võib lõpuks emotsionaalselt välja näha. 

Anonüümseks jääda soovinud klient

Mul on väga hea meel, et selline kursus on olemas. Olen esimest korda ema ning minu teekond imetamisemaailmas ei algand just eriti roosiliselt. See kursus on mind juba praegu aidanud ning aitab kindlasti ka edaspidi kui oleme valmis lapse täielikult rinnast võõrutama. Aitäh!

Anonüümseks jääda soovinud klient

Kursus tekitas enesekindlust piisavalt, et lõpuks võõrutamisega alustada.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Kursusel oli väga palju väga olulist ja põnevat infot. Saime kursuse abil päevarütmi hästi paika. Hindan väga, et kursus oli kantud suhtumisest, et jälgi oma beebit :). Oleme oma beebiga selles vaimus koos kasvanud ja nii oli kursus igati meiega samal lainel ning andis juurde palju enesekindlust. Minu jaoks kõik toimis. Abiks on olnud nii konkreetne info kui näited ja näpunäited. Kursus läbis teemasid palju avaramalt kui ma seda ette kujutasin.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Mulle meeldis, et asjad on selgelt ja arusaadavalt lahti seletatud. Sai selgeks, et iga laps on erinev ja see ongi okei. Meil on juba selge, et pea padjale ja tuttu tähendab seda, et tulebki pea padjale panna ja vaikselt olla.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Kõige kasulikum oli päeva osadeks jagamine ning mõistmine mitu korda laps päeval magama peaks, et ta enne ööund üleväsinud poleks ja ka öösel ilusti magaks. Samuti oli hea kuulda, et kõik lapsed on erinevad ja erinevate kavadega ja see on ka normaalne. Mu laps magab nüüd öösel pikemalt ja ma ei ärka enam zombina!

Anonüümseks jääda soovinud klient

KLAPIME ILMSELT HÄSTI, KUI

Sulle on oluline oma lapse märguannetele vastata ja sa ei taha teha unekooli, kus pead lapse lühemaks või pikemaks ajaks üksi nutma jätma.

Sulle on oluline, et lähenemine unele oleks kooskõlas tänapäevaste teadmistega lapse arengust, vaimsest tervisest ja kiindumussuhtest.

Sa tahad ise otsustada, mis on teie pere jaoks õige, mitte ei oota, et keegi teine ütleks, kuidas beebi und korraldama pead. Jagan infot, et otsutamisel abiks olla, aga ei tee otsuseid sinu eest.

SEE E-KURSUS EI OLE SINU JAOKS, KUI

Otsid lahendust toitmisprobleemile. Suuremast toitmisprobleemist võib aimu anda see, kui 10-kuune või vanem laps ei ole kunagi lisatoidu vastu huvi tundnud, kui laps öögib või oksendab igal toidukorral või kui lapse kaaluiive ei ole olnud piisav.

Otsid lahendust und segavale terviseprobleemile. Räägin sellest, kuidas aru saada, et unemure taga võib olla midagi enamat ja kelle poole pöörduda, aga ei anna soovitusi terviseprobleemide lahendamiseks.

Soovid suurt muutust, aga sul ei ole aega või energiat, et materjalidega iseseisvalt tööd teha ja õpitut rakendada.