Mida teen

Olen sünnitusjärgne peretoetaja ja unenõustaja. Ma toetan lapsevanemaid, et nad leiaksid endale sobivad lahendused ja tasakaalu iseenda ning lapse vajaduste vahel, et oleks võimalik tunda end enesekindlat, puhanuna ja hakkama saavana. Seda selleks, et jätkuks jaksu tunda rõõmu vanemaks olemisest ja oma lapsest.

Mida sa saad, kui sa minuga töötad:

  • Ma kuulan sind päriselt ära. Ma tahan teada, mis toimub ja kuhu SINA tahad jõuda.

  • Vastan hea meelega kõigile "kas see on normaalne" ja "miks on nii" küsimustele, et mõistaksid oma last paremini. Kui on teadmised ja mõistmine, siis tulevad ka just teile sobivad lahendused kergemalt.

  • Lähtun sinu kasvatuspõhimõtetest ja eesmärkidest.

  • Arvestan lapse eakohaseid võimeid ja nii lapse kui ka vanemate vajadusi.

  • Sa saad lihtsalt ventileerida ja kurta ka. Ma olen ka inimene, ma olen ka ema ja ma olen seda juba päris tükk aega teinud. Rasked teemad ja hirmsad mõtted ei hirmuta mind.

Beebide, väikelaste ja koolieelikute une nõustamine

Piisav ja hea kvaliteediga uni on üks tervise alustalasid, mis käib lapsega kaasas terve elu ning mõjutab kõike: käitumist, õppimist, suhteid. Me tegeleme sellega, et kogu sinu pere saaks hästi magada nüüd ja tulevikus ning kõigi vajaduste ja vaimse tervise eest oleks hoolitsetud.

Ma EI anna sulle kiiret 3-päevast strateegiat, kuidas õpetada laps mitte nutma, kui sa ta voodisse paned või karmi päevakava, mille tõttu peate kõik muu elu pausile panema. Ma tahan, et sa saaksid aru, mida on su lapsel vaja ja kuidas sa saad teda aidata, et ta saaks hästi magada.

Ma EI soovita sul beebit või ka suuremat last üksi nutma jätta. Kas sa tahad, et sinu partner ei lohutaks ja hoolitseks su eest, kui sa oled kurb? Kõik strateegiad, mida kasutame lapse une parandamisel peavad olema ka last austavad.

Lähemalt saad unenõustamisega tutvuda siin ja aja broneerida siin.

Birth Story Medicine® sünniloo kuulamise protsess

Mõnikord juhtub sünnitusel midagi, mis jääb sind koormama. Mõni hetk, mis tundub raske või mõni olukord, mis rahu ei anna. Sünniloo kuulamine on protsess, mille abil on võimalik vaadata oma lugu teise nurga alt, avastada oma loos midagi uut ning vaadata kogu kogemust enda suhtes kaastundlikumalt ja leida uusi mõtteid.

Sünniloo kuulamine on juhendatud jagamine, kus mina toetan mõistmise ja vähesel määral oma kogemuse ning teadmiste jagamisega ning eelkõige suunan küsimustega sügavamale, et saaksid teada, miks need hetked või olukorrad mõjuvad sulle nii nagu mõjuvad ning kuidas minna nendega koos edasi nii, et need sind ei lõhuks. Ei, sa ei pea oma mõtlemist muutma või positiivsemalt mõtlema. Pealiskaudse plaastri peale panemise asemel tegeleme hirmsate teemadega päriselt, täpselt nii palju kui sa praegult suudad. Olen sinuga ja toetan sind selles, et see kogemus oleks tervendav, mitte lõhkuv.

Sa ei pea igavesti sünnitusele tagasi mõtlema pisarad silmas ja süda pitsitamas.

Sünniloo kuulamise protsess on nii sünnitajale, tugiisikule, doulale, ämmaemandale kui ka teistele, kes soovivad oma kogemust läbi rääkida. Doulale, ämmaemandale või teisele spetsialistile on sünniloo kuulamine hea töövahend enda töövõime säilitamiseks, vaimse tervise eest hoolitsemiseks ja ka oma ametialaseks arenguks ja kasvamiseks.

Ma ei taha, et nii olulisel ja õrnal perioodil jääks lapsevanem üksi, ilma elementaarse toetuse ja abita, kogeks hukkamõistu inimlike tunnete tõttu (näiteks väsimus) ja eriti kui jäävad rahuldamata vanema enda elementaarsed vajadused ning jaks saab lihtsalt otsa.

E-kursused

Omanda teadmisi ja saa ideid seal kus sulle sobib ja siis kui sulle sobib.

Personaalne nõustamine

Suhtle minuga otse ja räägime just sulle vajalikest teemadest.

©Malviine OÜ - Kõik õigused kaitstud 2020

Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Malviine OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.

Marianne_edited.png