Mida teen

VIDEOLOENGUD

Vaata seal, kus sulle sobib ja millal sulle sobib

Kui minu lapsed olid veel beebid, siis ma väga igatsesin seda, et saaks infot ja ideid ka kuidagi lihtsamalt ja kiiremini. Jah, ma väga armastan raamatute lugemist, aga väikeste laste kõrvalt mitmete lugemine, et leida endale sobiv lähenemine, on suht kurnav kui oled nagunii väsinud ja lahendust tahaks kohe. Koolitused ja beebiringid polnud mulle ka eriti kättesaadavad, sest arsti soovitusel ma oma enneaegse beebiga seltskonda vältisin ja "maakana" oleks loengule minemine tähendanud ka pikka autosõitu ja keerulist aegade klapitamist. Sellepärast ma olengi nii suur online lahenduste fänn juba ammu enne koroonat! E-kanalite läbi teiste enneaegsete laste vanemate toetamist alustasin 2014. aastal ja oma esimese webinari korraldasin 2017 alguses.

Teemad

Praegult saad vaadata minu videoloenguid ema ja 3-18 kuud vana beebi unest, imetamise vähendamisest ja võõrutamisest (ka ainult öise toitmise vähendamisest-võõrutamisest) ja lisatoiduga alustamisest.

Beebi ja vanemasõbralikud nõuanded

Pean oma suurimaks eeliseks just seda, et ma olen olnud see viimase piiri peal üli kurnatud ema, kes on saanud paremalt ja vasakult hukkamõistu ning mulle mitte sobivaid soovitusi. Ma tean, kui halb tunne see on ning tekivadki mõtted, et mis mul siis viga on, et see kõik mulle ei sobi. Oma materjalis pole ma mõelnud mitte ainult lapse heaolule (kuigi ka selles osas järeleandmisi ma ei tee), vaid räägin ka vanemapoolsetest teguritest ja sellest, kuidas ise ennast aidata.

Küsi lisaks, kui mõne meetodi rakendamise käigus küsimusi tekib

Üldiselt on veebikursuste suurimaks probleemiks see, et info on üsna üldine. Loomulik, sest väga raske on panna kokku kursust, mis 100% kõigi inimeste kõigile küsimustele vastaks. Sellepärast on kõigi minu videoloengute juures ka küsimuste küsimise võimalus. Erinevalt webinarist on sul võimalik ka materjali läbi seedida ja hiljem tagasi tulla ning küsida, kui oled hakanud mingit meetodit rakendama ja küsimus tekib hiljem. Beebid pole robotid, kõik on erinevad, reageerivad erinevatele meetoditele erinevalt ja vastan hea meelega küsimustele just sinu beebi kohta.

Ligipääs 180 päeva või nii kaua kui sul vaja on

Videoloenguid on võimalik vaadata 180 päeva jooksul, kerida edasi-tagasi, vahepeal pooleli jätta ja uuesti tagasi tulla ka. Olen piirangu pannud ainult sellepärast, et iga kasutaja olemasolu maksab mulle ja hea kui mitte-aktiivsed kasutajad listist maha saan. Kui tahad vaadata oma videoloengut kauem, siis pole probleemi - kirjuta mulle enne oma ligipääsu lõppemist ja pikendan seda nii palju kui vaja.

14 päeva raha tagasi garantii

Ma olen tõesti uhke selle materjali üle, mis ma kokku pannud olen. Samas, inimesed on erinevad ja mõnikord lihtsalt klappi pole. Kui tunned, et minu materjalidest pole sulle mitte mingit kasu, siis kirjuta mulle kiri@mariannetobro.ee ja maksan sulle raha tagasi. Olen väga tänulik kui kirjutad ka lisaks, mida saaksin oma videoloengute juures paremaks teha. Tagasiside ja võimalus materjali paremaks teha on mulle väärtuslikum kui iga euro endale hoidmine.

©Malviine OÜ - Kõik õigused kaitstud 2020

Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Malviine OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.

Marianne_edited.png