top of page

PERSONAALNE TOETUS PAREMAKS UNEKS

LAPSEVANEMALE, KES HINDAB INDIVIDUAALSET LÄHENEMIST, EMOTSIONAALSET TOETUST JA TAHAB OMA LAST PAREMINI MÕISTA
CBD0B021-569F-4F87-88B9-65D459BC9F94.jpeg

KUI MURE LAPSE UNE PÄRAST RÖÖVIB LAPSEVANEMAKS OLEMISE RÕÕMU

>> Kas tunned segadust ja ebakindlust, sest kahtled, kas toimid ikka õigesti?

>> Või oled kurnatud ja närviline, sest lapse unega tegelemine võtab kogu sinu energia?

>> Või tunned end hoopis jõuetu, abitu või isegi läbikukkununa, sest sa tahad aidata oma beebil hästi magada ja oled juba mitmete materjalidega tutvunud, aga miski ei tundu toimivat?

>> Väsinud googeldamisest ja kursuste kuulamisest ning tahaksid kellegagi läbi rääkida, mis just sulle ja sinu lapsele sobida võiks?

SAAME TUTTAVAKS

Tere! Mina olen Marianne. Olen lapsevanemaid nõustanud alates 2014. aastast, sellest unenõustajana tegutsenud viimased 4 aastat.

Ma olen natuke teistmoodi unenõustaja, sest ma ei tegele unekooliga, mis eeldab lapse üksi nutma jätmist. Ma ei pea ka piisavalt heaks lahenduseks kõige ära kannatamist. Pean oluliseks seda, et täidetud saavad nii lapse kui ka vanema vajadused.

Oskan läheneda beebi unele terviklikult, sest lisaks põhjalikule unenõustaja väljaõppele olen läbinud ka imetamisnõustaja, sünnitusjärgse doula õppe ja sadu tunde täiendkoolitusi erinevatel teemadel. Pudeliga toitmisest laste ja täiskasvanute vaimse terviseni.

69FDAC95-518D-4454-8350-1739E3BF416F.jpe

HIND JA AJA BRONEERIMINE

hinnakir

Kui vajad õige e-kursuse või teenuse valimisel abi, siis kirjuta mulle sotsiaalmeedias või e-mailile info@mariannetobro.ee ja minu assistent aitab sind rõõmuga.

D669576D-2DC0-4922-9399-C50DC120C4BC.jpe
Telefonikonsultatsioon (40 min) - 90€/70€

40 minutit kestev telefonikonsultatsioon, mille lõpuks on sul 1-3 ideed, mida järgmiseks katsetada, et jõuda soovitud unekorralduseni.

Esimese konsultatsiooni ajal saame tuttavaks, kaardistame olukorra, lepime kokku ühise eesmärgi ja jõuame rääkida ÜHEST järgnevast teemast:

>> Sinu lapse päevarütmist, väiksemale uinakute arvule üleminekust, vara ärkamisest või lühikeste uinakute pikendamist.

>> Pikast/rahutust uinumise ajast ja kuidas 15-20 minutiga beebi uinuma aidata.

>> Mida järgmiseks teha, kui laps sinu abil ja lähedal uinub hästi ning soovid teda suunata iseseisvama uinumise suunas. (Leebelt, nutukoolita.)

>> Imetamise või pudeli võõrutamisest (kui muu toidu söömisega ei ole probleeme).

>> Kas see on normaalne, et ta öösel nii tihti ärkab ja mida proovida, et ta magaks pikemalt.

Korduva kliendi soodushind 70€ kehtib neile, kellega olen juba varem tasulisel nõustamisel suhelnud või kellel on kehtiv ligipääs oma lapse vanusegrupi e-kursusele.

Telefonikonsultatsioon ei ole sulle, kui:

>> Soovid abi teise unenõustaja koostatud uneplaani rakendamisel.

>> Soovid abi tervise- või toitmismurede lahendamiseks.

>> Soovid kirjalikku uneplaani ja jooksvat e-maili tuge muutuste rakendamisel perioodil.

Hetkel personaalseks nõustamiseks aegu pakkuda ei ole. Vabade aegade tekkimisel annan sellest teada sotsiaalmeedia kaudu.

EDULOOD

kliendid räägivad

Uneinglid on olemas ja see on kindlasti Marianne teine nimi. Pöördusime Marianne poole, sest enda mõistus oli otsas ja infot laste uneteooriate kohta tohutult palju. Olime mitmeid erinevaid meetodeid kasutanud ka Marianne videoloengutest, kuid tundsime et vajame siiski personaalsemat lähenemist. 

Marianne lähenes asjale täpselt nii nagu ootasime. Kuulas meie mured põhjalikult ära, aitas lisaks unele lahti selgitada ka sünniloo osa, et tuua iseendasse tagasi südamerahu. Kirsiks tordil oli Marianne nõustamine, mis on ülimalt abivalmis, professionaalne ja kõige positiivsem kogemus omaette. 

Nii põhjalikku tuge ja tagasisidet annab otsida. Meie leidsime! Aitäh aitäh aitäh :)

Tahaks loota, et hea unega perekonnas kasvavad ehk ka rõõmsamad lapsed :)

Anonüümseks jääda soovinud klient

Marianne unepakett "Lõpuni toetatud" väärib oma nime 100%! Tundsime selle kuu jooksul end t6esti toetatuna ja hoituna! Meil oli tunne, et Marianne tõesti siiralt soovis leida meile toimivaid lahendusi. Samal ajal oli kõik nii orgaaniline ja tundsime, et saime Marianne pakutud meetodite seast leida just selle, mis meile endale õige tundus, just erinevaid ideid ja Marianne soovitusi kombineerides. Oleme alles poolel teel oma lapse unega tegelemisel, aga meie olukord on selle kuuga juba väga palju paranenud. Meie laps ei olnud enne unenõustamist nõus oma voodis magama. Mitte ainult ei olnud ta nõus seal magama jääma, vaid ka juba magava lapse oma voodisse ümber tõstmine päädis meil alati suure draamaga. Vahel panime õhtuti last magama mitu tundi ja aega iseendale või paarisuhtele oli null. Nüüd magab meie laps suure osa ööst oma voodis! Enam ei ole meil suuri magamamineku draamasid. Mariannega koos töötamise juures meeldis meile veel see, et Marianne juhtis tähelepanu ka vanemate heaolu olulisusele ning maandas meie kogenematusest (esmakordsed vanemad!) tingitud ebakindlusi seoses lapse unega. Oleme tänulikud ja soovime Mariannele tuult tiibadesse!

Heidi Ingver

Pöördusin unenõustaja poole, sest lapse uneaeg oli muutumas stressoriks kogu perele. Olime elukaaslasega oma arust püüdnud kõike, aga laps magas väga halvasti ja keeldus oma voodist. Otsustasin unenõustajalt abi küsida. Ei kahetse

otsust.
Nõustaja kuulas ja andis tagasisidet, peegeldas ka palju minu mõtteid. Seedisin nõustaja öeldut päevakese ja sain aru, kui palju abi mulle isiklikult nõustamisest oli. Panin kirja ka enda jaoks olulisi mõtteteri.
Hakkasime vaikselt soovitatud muudatusi sisse viima. Tänaseks on lapse unele panek hoopis midagi muud. Olen tänulik.

Anonüümseks jääda soovinud klient

Olen ammu tahtnud Sulle tegelikult kirjutada ja tänada. Tänada Sind selle eest, et andsid mulle enesekindlust. Tänada Sind selle eest, et andsid mulle julgust kuulata enda last. Ja ka selle õpetuse osas, et on teisi mooduseid kui nutva lapse magamistuppa jätmine. Ja tahan tänada ka selle eest, et andsid mulle teadmise, et see, kuidas mõtlen - on õige! Teinekord, kui jälle mõte uitama läheb, kuulan Sinu viimast videokoolitust pisibeebide une kohta ja olen jälle õiges mõttemaailmas. :) Meil on vahepeal tegelikult väga hästi ka läinud. Kindlasti, on paremaid ja halvemaid päevi, aga ega meil, suurtelgi, iga päev samad tujud, tunded ja uned ole. Samas, ma näen muutusi ja lapse suutlikkust ka väiksema sekkumisega uinuda. Mitte kindlasti iga kord. Teinekord jään venitama tema unega ja ega siis laps süüdi pole, et täiskasvanu ei suuda ennast kokku võtta. :) Seega, AITÄH Sulle. See, mida Sa teed, on imeline. Aidates päästa meie laste unesid, nututa :)

Riina

bottom of page